Щодо зміни вартості адміністративних послуг

Шановні громадяни!

       Зверніть Вашу увагу, що у  зв’язку з підписанням Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», розмір платежів за надання адміністративних послуг з 1 січня 2018 року збільшено.

Детальну інформацію про розрахункові рахунки, необхідні для сплати адміністративних зборів Ви можете переглянути на нашому сайті в розділі “послуги ЦНАП” (Рахунки зі сплати адміністративних зборів).

Щодо послуги з отримання дозволів та погоджень на перевезення небезпечних та великогабаритних вантажів!

З 27.11.2017 року послуги з оформлення  документа дозвільного характеру (дозволу на участь у дорожньому русі транспортного засобу, вагові або габаритні параметри якого перевищують нормативні та  документа дозвільного характеру (погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів) надаються  через Центр надання адміністративних послуг Управлінням патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції 

ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ

З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ

Зверніть будь-ласка увагу що до наказу Міністерства юстиції України від 06.01.2016 р. № 15/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» внесені зміни наказом Міністерства юстиції України від 02.11.2016  № 3150/5, нові форми заяв можливо роздрукувати на сайті:   http://zakon3.rada.gov.ua/

УКРАЇНЦІ ЗМОЖУТЬ ОБМІНЯТИ НИНІШНІ ПАСПОРТИ НА НОВІ ID-КАРТКИ. КОЛИ ТА ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ

У зв’язку з набранням чинності постанови КМУ від 26.10.2016 р. № 745 “Про внесення змін до постанови КМУ від 25.03.2016 р. № 302”  з 01 листопада цього року територіальні підрозділи Державної міграційної служби приймають заяви на оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки не тільки від тих, кому виповнюється 16 років, але і від дорослих.

Поки змінити паспорт-книжечку на ID можуть тільки певні категорії дорослих українців:
• ті, кому виповнюється 25 і 45 років – замість вклеювання нової фотографії в старий паспорт (за бажанням);
• ті, хто офіційно змінив прізвище (укладення шлюбу, розлучення, інші причини зміни прізвища);
• ті, хто втратив паспорт через крадіжку, втрату або псування.

Увага! Відповідно до нового Закону України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус”, ID отримують громадяни, яким виповнюється 14 років.

       Обслуговування жителів Києво-Святошинського району Київської області з оформлення заяв-анкет на виготовлення паспорта громадянина України у формі картки ID   здійснюється Києво-Святошинським районним відділом державної міграційної служби України у Київській області за адресою : м.Боярка, вул.Хрещати 88, телефон для довідок (04598)47-064, (044)406-36-07.

Центр надання адміністративних послуг при Києво-Святошинській райдержадміністрації взаємодіє з Києво-Святошинським РВ ДМС України у Київській області  з 01.11.2016 р. лише в частині надання адміністративної послуги з вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України у зв’язку досягненням відповідного віку .

 

Розпорядження

                                                                                                                     ПРОЕКТ

 

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Від _________________2016 року                                                                               № ___________

 

м. Київ

Про внесення змін до розпорядження голови Києво-Святошинської райдержадміністрації від 08 серпня

2014 року № 531 «Про затвердження Положення та Регламенту Центру надання адміністративних послуг при Києво-Святошинській районній державній адміністрації»

  

 

 

 

 

 

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 р. № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» та від 20.02.2013р. № 118  «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» з метою впорядкування та поліпшення надання адміністративних послуг:

  1. Регламент Центру надання адміністративних послуг надання адміністративних послуг при Києво-Святошинській районній державній адміністрації викласти в новій редакції, що додається.

 

  1. Визнати таким, що втратив чинність п.3 розпорядження голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації від 17 червня 2016 року № 416 «Про затвердження положення про управління з питань надання адміністративних послуг Києво-Святошинської районної державної адміністрації».

 

  1. Положення Центру надання адміністративних послуг при Києво-Святошинській районній державній  адміністрації викласти в наступній редакції, що додається.

 

 

Голова адміністрації                                                                     М.М. Смірнова


 

Оприлюднення проекту регуляторного акту

   Києво-Святошинська районна державна адміністрація оприлюднює проект регуляторного акта «Про внесення змін до розпорядження голови Києво-Святошинської  райдержадміністрації від 08 серпня 2014 року №531 «Про затвердження Положення та Регламенту Центру надання адміністративних послуг при Києво-Святошинській районній державній адміністрації» в якому визначаються принципи та основні засади організації, діяльності та участі в роботі Центру надання адміністративних послуг( далі – Центр) суб’єктів надання адміністративних послуг, порядок отримання адміністративних послуг суб’єктами отримання адміністративних послуг через Центр, режим роботи Центру, процедурні питання взаємодії суб’єктів надання адміністративних послуг із надання послуг щодо видачі адміністративних послуг за принципом єдиного вікна.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проекту регуляторного акта приймаються в письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного акта за адресою : 08132, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Лесі Українки, буд. 88 управління з питань надання адміністративних послуг Києво-Святошинської райдержадміністрації, тел.: 501-88-18

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

 

Києво-Святошинська районна державна адміністрація  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про внесення змін до розпорядження голови Києво-Святошинської  райдержадміністрації від 08 серпня 2014 року №531 «Про затвердження Положення та Регламенту Центру надання адміністративних послуг при Києво-Святошинській районній державній адміністрації», яке буде здійснено 05.09.2016 р. на сайті Центру надання адміністративних послуг Києво-Святошинської районної державної адміністрації : ks.cnap.kiev.ua

До уваги нотаріусів

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

 

Ст. 2 п. 8 реєстраційна справа – сукупність документів у паперовій та електронній формі, поданих для проведення державної реєстрації прав та сформованих у процесі державної реєстрації прав.

Ст. 10 п. 3 підпункт 8 Державний реєстратор: формує та веде реєстраційні справи у паперовій формі.

Ведення  реєстраційної справи у паперовій формі здійснюється виключно державними реєстраторами, які перебувають у трудових відносинах з виконавчими органами міських рад міст обласного та/або республіканського Автономної Республіки Крим значення, Київською, Севастопольською міськими, районними, районними у містах Києві та Севастополі державними адміністраціями, за місцезнаходженням відповідного майна.

Ст. 12 п. 2 Відомості, що містяться у Державному реєстрі прав, мають відповідати даним реєстраційної справи у паперовій формі, що містить документовані записи щодо прав на нерухоме майно та їх обтяжень. У разі їх невідповідності пріоритет мають дані реєстраційної справи у паперовій формі.

Ст. 13 п. 1 На кожний об’єкт нерухомого майна під час проведення державної реєстрації права власності на нього вперше у Державному реєстрі прав відкривається новий розділ та формується  реєстраційна справа, присвоюється реєстраційний номер об’єкту нерухомого майна.

Стаття 17. Реєстраційна справа

  1. Реєстраційна справа формується у паперовій формі після відкриття розділу на об’єкт нерухомого майна у Державному реєстрі прав та внесення до нього відомостей про речові права на нерухоме майно та їх обтяження, про об’єкти та суб’єктів цих прав та зберігається протягом всього часу існування об’єкта.
  2. Реєстраційна справа у паперовій формі включає документи, на підставі яких вносилися відомості до Державного реєстру прав, а також інші документи, отримані та сформовані під час проведення державної реєстрації, що розміщуються у порядку їх надходження і нумеруються.

Реєстраційній справі у паперовій формі присвоюється реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна.

  1. Реєстраційна справа в електронній формі складається з документів, сформованих за допомогою програмного забезпечення Державного реєстру прав та електронних копій документів, поданих або сканованих за заявами у сфері державної реєстрації прав.

Реєстраційна справа в електронній формі зберігається в Державному реєстрі речових прав.

  1. Державний реєстратор, який не перебуває у трудових відносинах з виконавчими органами міських рад міст обласного та/або республіканського Автономної Республіки Крим значення, Київською, Севастопольською міськими, районними, районними у містах Києві та Севастополі державними адміністраціями та провів державну реєстрацію прав, забезпечує передачу реєстраційної справи у паперовій формі або документів, що були видані, оформлені або отримані ним під час проведення такої реєстрації, до відповідного суб’єкта державної реєстрації прав, який забезпечує ведення реєстраційних справ у паперовій формі.

Відповідно до п. 7 Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Уповноважена особа суб’єкта державної реєстрації прав, нотаріус або його помічник за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав формує та роздруковує заяву у двох примірниках, на якій заявник (за умови відсутності зауважень до відомостей, зазначених у ній) та особа, яка сформувала таку заяву, проставляють підписи.

 

Звертаємо ВАШУ УВАГУ що реєстраційні справи та реєстраційні дії оформлені не належним чином,  які будуть надходити до управління, від державних реєстраторів будуть повертатись реєстраторам для оформлення згідно вимог законодавства. 

Вас вітає центр надання адміністративних послуг Києво-Святошинської РДА

Запрошуємо до нового ЦНАПу!
Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова разом із головою Київської облдержадміністрації Максимом Мельничуком, депутатським корпусом району, начальниками відділів та управлінь РДА, а також керівниками органів місцевого самоврядування офіційно відкрили оновлений Центр надання адміністративних послуг!

ЦНАП Києво-Святошинського району

Як відомо, Центр надання адміністративних послуг раніше функціонував у пристосованому приміщенні Києво-Святошинської райдержадміністрації за адресою: просп. Перемоги, 126, м Київ, що створювало певні незручності для роботи адміністраторів та обслуговування громадян (великі черги, відсутність сучасної техніки у працівників, маленьке приміщення).
Враховуючи, що лише за офіційною статистикою у районі проживає понад 170 тисяч осіб, завантаженість Центру дуже велика. Відповідно для керівництва Києво-Святошинської райдержадміністрації облаштування нового сучасного ЦНАПу, пристосованого для швидкого і комфортного обслуговування громадян, з просторим великим приміщенням, наявністю електронної черги, сучасного комп’ютерного обладнання, було питанням нагальним і першочерговим.
Процес переїзду ЦНАПу та облаштування приміщення тривав протягом півроку. Рішенням ІІІ сесії Києво-Святошинської районної ради VІІ скликання від 28.12.2015 року № 58-03-VІІ було затверджено Програму сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг Києво-Святошинської районної державної адміністрації на 2016 рік, в межах якої відбувалося фінансування. Всього з районного бюджету на облаштування районного Центру надання адмінпослуг виділено понад 1,2 млн грн. Гроші пішли на капітальний ремонт приміщення, закупівлю меблів, комп’ютерної техніки, обладнання тощо.

ЦНАП Києво-Святошинського району

ЦНАП Києво-Святошинського району

Керівництво області та району вислює сподівання, що новий ЦНАП задовольнятиме усі потреби пристоличного району, а києво-святошинці швидко і комфортно отримуватимуть послуги.

ЦНАП Києво-Святошинського району

ЦНАП Києво-Святошинського району

Нова адреса Центру: вул. Лесі Українки, 88, м. Вишневе. Звертайтеся!