УКРАЇНЦІ ЗМОЖУТЬ ОБМІНЯТИ НИНІШНІ ПАСПОРТИ НА НОВІ ID-КАРТКИ. КОЛИ ТА ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ

У зв’язку з набранням чинності постанови КМУ від 26.10.2016 р. № 745 “Про внесення змін до постанови КМУ від 25.03.2016 р. № 302”  з 01 листопада цього року територіальні підрозділи Державної міграційної служби приймають заяви на оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки не тільки від тих, кому виповнюється 16 років, але і від дорослих.

Поки змінити паспорт-книжечку на ID можуть тільки певні категорії дорослих українців:
• ті, кому виповнюється 25 і 45 років – замість вклеювання нової фотографії в старий паспорт (за бажанням);
• ті, хто офіційно змінив прізвище (укладення шлюбу, розлучення, інші причини зміни прізвища);
• ті, хто втратив паспорт через крадіжку, втрату або псування.

Увага! Відповідно до нового Закону України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус”, ID отримують громадяни, яким виповнюється 14 років.

       Обслуговування жителів Києво-Святошинського району Київської області з оформлення заяв-анкет на виготовлення паспорта громадянина України у формі картки ID   здійснюється Києво-Святошинським районним відділом державної міграційної служби України у Київській області за адресою : м.Боярка, вул.Хрещати 88, телефон для довідок (04598)47-064, (044)406-36-07.

Центр надання адміністративних послуг при Києво-Святошинській райдержадміністрації взаємодіє з Києво-Святошинським РВ ДМС України у Київській області  з 01.11.2016 р. лише в частині надання адміністративної послуги з вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України у зв’язку досягненням відповідного віку .